EU peníze školám

Škola se v roce 2012 zapojila do projektu, který je financován z  prostředků EU. Projekt nese název „Investice do rozvoje vzdělání -OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost“ CZ.1.07/1.5.00/34.0241.
Z těchto finančních prostředků, které škola obdržela, vybavila novou učebnu pro výuku IVT, pedagogičtí pracovníci se mohli tvorbou svých nových výukových materiálů  aktivněji zapojit do výuky a zúčastnit se dalšího pedagogického  vzdělávání.

Škola se v roce 2014 zapojila do projektu pod názvem: Projekt škola digitálního věku CZ.1.07/1.3.00/51.0003 v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.
Z finančních prostředků vybavila další novou učebnu pro výuku IVT. Pedagogičtí pracovníci byli proškolení v oblasti IT.

Škola se v roce 2015 zapojila do projektu: Poznej Evropu ,reg.č. CZ.1.07/1.1.00/56.2550 v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.
Projekt je zaměřen na podporu kurikulární reformy a výuku cizích jazyků ve školách a školských zařízeních. Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyty pro žáky. Dále zahraniční jazykový kurz pro pedagogického pracovníka vyučující AJ.

Škola se v roce 2016 zapojila do projektu SELFY.
Projekt Sustainable Enterprise and Leadership for Youth (SELFY) je projektem mezinárodním financovaným z Evropské Unie. Tento projekt je spolupráci mezi těmito zeměmi Evropské Unie: Anglie, Litva, Řecko, Polsko, Španělsko a Česká republika. Tento projekt je součástí programu ERASMUS+  a to v rámci činnosti Strategické partnerství. Projekt SELFY poskytuje mladým lidem možnost řídit a podnikat, díky čemuž se stávají plnohodnotnými, rovnocennými a produktivními členy společnosti. Výhodou SELFY je, že jsem schopni vytvořit vzdělávací metodiku a přístup, který podporuje tuto misi ve všech zemích Evropské unie i mimo ni. 

Škola získala projekt Operačního programu „Výzkum, vývoj a vzdělání“.
Projekt má název Šablony pro SŠ 2017. Projekt začal svou realizaci v září 2017